Hayvanlar Dünyasından Düşündüren ÖykülerKişisel Gelişim, sınırlandırıcı inançları fark ederek bunları güçlendirici inançlarla değiştirmek, hayalinizdeki büyük resimden vazgeçmeden ona giden yollarda esnek olmak, hepsinden önemlisi bir insanın daha rahat nefes alıp vermesini sağlayabilmektir.

"Yaşanmadan yaşatılamaz" felsefesiyle kaleme aldığım bu kitabımda Kişisel Gelişim`i kendi hayatımdan ve danışmanlık yaptığım insanların yaşadıklarından çarpıcı kesitler sunarak anlatmayı seçtim.

Yaşadığınız her saniyeyi dolu dolu yaşayın ve geç kalmadan insanlara sevginizi gösterin. Çünkü hayatın provası yoktur.


Ne Ezop ne Lafonten ne de Andersen, hiçbiri gökten zembille inmedi. Değerli dostum Oğuz Saygın, bu kitabında bunu fazlasıyla ispat ediyor. Tebrikler. > Erdal Demirkıran

7’den 77’ye herkese hitap eden Oğuz Saygın, bu kitabında kişisel gelişime farklı bir açıdan bakmış ve yaşamımıza zenginlik katan, zevkle okuyacağınız bu eseri size sunmuştur.
 > Ziya Baran

Değerli Oğuz Saygın bu kitabıyla, klasikleşen eserlerine bir yenisini daha ekledi. Hikayeler zihnimizde güçlü izler bırakıyor. Sevimli hayvanlara atfedilen hikayeler, düşündürdüğü kadar da gülümsetiyor. Bu eserin, hayata bakışınıza çok önemli açılımlar kazandıracağını rahatlıkla söyleyebilirim. > Muhammed Bozdağ