17.11.2012 Cumartesi günü Kozzy'de Akıllı Kaplar gösterisi yapıldı. 

20/11/2012

Öğrencimiz Deniz Bıçakçı 17.11.2012 Cumartesi günü Kozzy Alışveriş Merkezi'nde muhteşem bir gösteri sundu. Saygın & Saygın Eğitim Danışmanlık ve Özel Küçükyalı Tekden İ.Ö.O. işbirliğiyle gerçekleştirilen halka açık bu gösteride Deniz Bıçakçı, akıllı kaplarla birlikte aynı anda hafıza konusundaki yeteneklerini sergiledi.

 

Akıllı kaplarla yapılması gereken döngüyü 12,8 saniyede tamamlayan Deniz Bıçakçı kendi rekorunu kırmış oldu. Ayrıca ofiste yapılan Akıllı Çocuk eğitimlerine katılan diğer öğrencilerimiz de bu vesileyle yeteneklerini sergileme fırsatı buldular.

17.11.2012 Cumartesi günü Kozzy'deki gösteriyi kaçırmayın 

14/11/2012

Öğrencimiz Deniz Bıçakçı 17.11.2012 Cumartesi günü Kozzy Alışveriş Merkezi'nde muhteşem bir gösteri sunacak. Saygın & Saygın Eğitim Danışmanlık ve Özel Küçükyalı Tekden İ.Ö.O. işbirliğiyle gerçekleştirilecek halka açık bu gösteride Deniz Bıçakçı, akıllı kaplarla birlikte aynı anda hafıza konusundaki yeteneklerini sergileyecek.

2012 - 2013 eğitim yılı anaokulu çalışmalarımız devam etmektedir. 

12/11/2012

2012 - 2013 eğitim yılında başta Bizim Yıldızlar Anaokulu ve Kardeş Çocuk Anaokulu olmak üzere çeşitli anaokullarında çalışmalar yapmaktayız. Çocuklar ve veliler tarafından büyük ilgi gören Akıllı Çocuk eğitim programımız eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

 

Anaokulu

Anaokulu

18.10.2012 TRT Çekimi - Fatih Projesi Semineri 

30/10/2012

23 Ağustos’da gerçekleştirilen Fatih Projesi Çalıştayı'nda alınan kararlara uygun olarak TEKDEN Koleji'nde öğretmen ve öğrencilere tanıtım amaçlı bilgilendirme semineri verildi.

 

18.10.2012 tarihinde gerçekleştirilen seminerde Hafıza Teknikleri ile Akıllı Kaplar'ın uygun şekilde kullanılması sonucunda öğrencilere sağlayacağı yararlar uygulamalı olarak tanıtıldı.

Konya Hilton'da Hafıza Teknikleri ve Etkili Öğrenme konferansı 

22/10/2012

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde 20 Ekim’de Konya Hilton Otel’de "Hafıza Teknikleri ve Etkili Öğrenme" konferansı gerçekleştirildi. Büyük ilgi gösterilen programa çocukların yanı sıra aileleri de katıldı.

 

Türkiye Hafıza Şampiyonu Mücahit Aköz tarafından gerçekleştirilen konferansta Aköz, okullarda verilen eğitimin sol beyin ağırlıklı olduğunu, ancak başarılı olabilmek için sağ beyin fonksiyonlarının da etkili bir şekilde kullanılması gerektiğini dile getirdi. Hafıza Teknikleri ile ilgili uygulamalar gerçekleştirilen program sonunda veliler ve öğrenciler soru-cevap yoluyla merak ettiklerini öğrendiler.

Tanıtım Akşamı - 11 Ekim 2012 Perşembe 

09/10/2012

11 Ekim 2012 Perşembe akşamı 19.30 - 21.00 saatleri arasında tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Bu toplantıda Saygın & Saygın Danışmanlık bünyesinde yapılan eğitimler ve sertifika programları hakkında bilgi verilecektir. Katılımın ücretsiz olduğu bu toplantıya ilgi duyanları bekliyoruz.

Hafızanızı test etmek ister misiniz? 

17/09/2012

Akıllı Hafıza - OyunlarAkıllı Hafıza kitabını okuyanların buradaki bilgileri eğlenceli bir şekilde kullanıp kendilerini geliştirebilmeleri için oyunlar ve alıştırmalar hazırladık. Kitabın ekinde verilen CD içindeki oyunları artık sitemizden de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Doğru Sıra, Küçükten Büyüğe, Hangisi Fazla?, İsimler ve Yüzler, Hafıza Çivileri CD'deki oyunların isimleri. Detaylı bilgi almak ve oyunları indirmek için tıklayınız.

 

Yetişkinler için Öğrenmeyi Öğrenme eğitimi yapıldı. 

11/09/2012

3 - 7 Eylül tarihleri arasında Erenköy ofisimizde gerçekleştirilen Öğrenmeyi Öğrenme eğitimi boyunca katılımcılar aşağıda başlıkları verilen eğitimleri tamamladılar.

 

- Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

- Düşünce Haritaları

- Akıllı Hafıza Teknikleri

 

Öncelikle bilgiyi öğrenme sürecinin başlangıcını teşkil eden okumayı daha hızlı ve etkili nasıl gerçekleştireceklerini öğrendiler. Daha sonra okudukları bilgileri düşünce haritalarıyla etkili bir şekilde notlara dönüştürme uygulaması yaptılar. Son aşama olarak okunan, öğrenilen ve notlara dönüştürülen bilgilerin kalıcı olarak hafızaya yerleştirilmesi için gereken yöntemleri "Akıllı Hafıza Teknikleri" başlığı altında öğrenip uygulama şansı buldular. Katılımcılara eğitimin sonunda katılım sertifikaları verildi.

 

Öğrenmeyi Öğrenme Eğitimi

Öğrencimiz Deniz Bıçakçı Palladium AVM'de Akıllı Kaplar gösterisi yaptı. 

10/09/2012

Öğrencilerimizden Deniz Bıçakçı 8 Eylül 2012 tarihinde Palladium Alışveriş Merkezi'nde Akıllı Kaplar Gösterisi yaptı. Özel Küçükyalı Tekden İlköğretim Okulu 6. sınıfta okuyan Deniz, Saygın & Saygın'dan aldığı eğitimlerle okul başarısının yanında farklı konularda da kendini geliştiriyor.

 

Yaklaşık 3 aydır Akıllı Mental Aritmetik eğitimine devam eden öğrencimiz Deniz, bu eğitimin bir parçası olan Akıllı Kaplar konusunda elde ettiği becerileri Palladium'da ziyaretçilerle paylaştı. Kendisine bundan sonraki eğitim hayatında ve benzer çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Akıllı Mental Aritmetik Akıllı Mental Aritmetik

Akıllı Mental Aritmetik Uzmanlık Sertifika Programı 22-29 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapıldı. 

03/09/2012

22-29 Ağustos tarihleri arasında yapılan eğitimde, Mental Aritmetik yanında Akıllı Hafıza, Akıl Haritaları, Akıllı Okuma, Akıl Oyunları ve Akıllı Kaplarla yapılan beceriler öğrenildi. 

 

Kendi alanında Türkiye'nin ilk ve tek programı olan Akıllı Mental Aritmetik eğitimi sonunda katılımcılara kullanacakları eğitim materyalleri, dokümanlar ve sertifikaları verildi. Saygın ve Saygın ailesinin en yeni eğitimcilerine bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.

 

Akıllı Mental Aritmetik Akıllı Mental Aritmetik Akıllı Mental Aritmetik Akıllı Mental Aritmetik

Page 8 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>