Akıllı Çocuk Programı 28 Ocak - 8 Şubat tarihlerinde Tekden Koleji'nde yapılacaktır. 

15/01/2013

Saygın & Saygın Danışmanlık tarafından düzenlenen Akıllı Çocuk Programı 28 Ocak - 8 Şubat 2013 tarihleri arasında 10 iş günü 09:00 - 16:00 saatleri arasında Küçükyalı Tekden Koleji'nde gerçekleştirilecektir.

 

Toplam 80 saatlik çalışma yapılacak olup ücreti: Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve eğitim materyalleri dahil 650 TL'dir.

Başvuru Tarihleri: 10 - 22 Ocak 2013
Yetkili: Gülşah Kavaklı

Tel: 0216 518 88 88

Akıllı Çocuklar Programı

Mücahit Aköz Dünya Hafıza Şampiyonası'ndan Türkiye Rekorları ile Döndü 

21/12/2012

14-16 Aralık 2012 tarihleri arasında Londra'da düzenlenen Dünya Hafıza Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Mücahit Aköz, katıldığı tüm kategorilerde Türkiye rekorları kırdı.


Toplam altı kategoride yarışan Mücahit Aköz, ümit vaat eden sıralamalarda yer almış, sonraki şampiyonalar için büyük tecrübelerle yurda geri dönmüştür. Dünya Hafıza Şampiyonası resmi istatistik sitesindeki Türkiye skorlarının yer aldığı sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

 

Zihin haritaları sisteminin kurucusu ve aynı zamanda yarışmanın organizatörü Tony Buzan tarafından Mücahit Aköz'ün yazmış olduğu Düşünce Haritaları kitabı da büyük ilgi gördü.


 

Dünya Hafıza Şampiyonası

Dünya Hafıza Şampiyonası

Dünya Hafıza Şampiyonası

Dünya Hafıza Şampiyonası

Özel Koza Koleji ile Akıllı Çocuk Eğitim programının startı verildi. 

21/12/2012

Özel Koza Koleji'nde yapmış olduğumuz "Eğitimcinin Eğitimi "programı başarılı bir şekilde sona ermiş olup "Akıllı Çocuk Eğitim" programına start verildi.

TSE ile Bursa ve İzmir'deyiz 

21/12/2012

Aralık ve Ocak ayları içerisinde Türk Standartları Enstitüsü üst düzey çalışanları ile Koçluk eğitim programına başlanmıştır. Bursa ve İzmir bölgelerini kapsayan çalışmalar yoğun ilgiyle devam etmektedir. Çalışmaların yapıldığı günlerin akşamında serbest katılımlı seminerler de düzenlemektedir.

Oğuz Saygın üniversite öğrencileriyle birlikte 

19/12/2012

Oğuz Saygın, Isparta Süleyman Demirel ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğrencileri ve eğitimcileri ile biraraya geldi. Hedef Belirleme ve Sonuç Alma konulu seminerlere öğrenci ve öğretim görevlilerimizin yoğun ilgisi oldu. Seminer sonunda öğrencilerin birebir sohbet etme imkanı buldukları Oğuz Saygın kitapalrını imzaladı. 

4 bölgedeki AssisTT çalışanlarına Koçluk eğitimi verildi. 

18/12/2012

Oğuz Saygın'ın Türk Telekom AssisTT çalışanlarıyla toplam 4 bölgede gerçekleştirmiş olduğu Koçluk eğitimleri sona ermiştir. Kasım - Aralık aylarında yapılan bu çalışmalar katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edilmiştir.

Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan sunum 

16/12/2012

16 Aralık 2012 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan Anne Çocuk Fuarı Speed Stacks standında Oğuz Saygın ile Melike Deniz Bıçakçı Speed Stacks ve Hafiza Tekniklerinin bir arada kullanıldığı farklı bir gösteri yaptılar. Gösteri fuar katılımcıları ve haber kanalları tarafından ilgiyle izlendi.

Akıllı Mental Aritmetik Uzmanlık Sertifika Programı yapıldı. 

07/12/2012

26 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılan eğitimde, Mental Aritmetik yanında Akıllı Hafıza, Akıl Haritaları, Akıllı Okuma, Akıl Oyunları ve Akıllı Kaplarla yapılan beceriler öğrenildi. 

 

Kendi alanında Türkiye'nin ilk ve tek programı olan Akıllı Mental Aritmetik eğitimi sonunda katılımcılara kullanacakları eğitim materyalleri, dokümanlar ve sertifikaları verildi. Saygın ve Saygın ailesinin en yeni eğitimcilerine bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Daha Kaliteli İstatistikler için Kişisel Gelişim Eğitimi 

30/11/2012

Eğitimcilerimizden Oğuz Saygın ve Sayra Kaya tarafından Samsun TUİK'in hazırladığı ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından kabul görerek uygulamaya konulan "Daha Kaliteli İstatistikler için Kişisel Gelişim" konulu eğitim tamamlanmıştır. 26 - 29 Kasım tarihleri arasında yapılan eğitim büyük ilgi görmüştür.

Tokat Halk Sağlığı Merkezi çalışanları ile buluşuldu. 

26/11/2012

Eğitimcimiz Sayra Kaya tarafından Tokat Halk Sağlığı Merkezi'nce hazırlanan ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından kabul görerek uygulamaya konulan "Hasta ve Hasta Yakınları ile Etkili İletişim" konulu eğitim verilmiştir. 19 - 23 Kasım tarihleri arasında yapılan eğitim sağlık personeli tarafından ilgiyle takip edilmiştir.

Page 7 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>