Hüseyin Avni Sipahi Lisesi öğrencileriyle bir araya geldik 

09/03/2013

7 Mart 2013 günü Hüseyin Avni Sipahi Lisesinin değerli öğrencileri ve idari kadrosuyla Hedef BElirleme Sonuç Alma seminerini gerçekleştirdik. Oğuz Saygın ve Türkiye Hafıza Şampiyonu Mücahit Aközün katılımıyla gerçekleşen seminerimize öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Okulumuzun misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

Saygın

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARALI EĞİTİMCİLERİMİZLE BULUŞUYORUZ 

01/03/2013

Eğitimde Düşünce Becerileri seminerlerimizin 2. ETABI İÇİN 3 MART GÜNÜ ANKARA'DA EĞİTİMCİLERİMİZLE BULUŞACAĞIZ. Edutasyon Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri ortaklığıyla gerçekleşen seminerlerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Katılmak ve bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Edutasyon'un organizasyonunda değerli eğitimcilerimizle bir araya geldik. 

28/02/2013

24 Şubat Pazar günü Edutasyon Eğitim ve Danışmanlığın organizasyonunda değerli eğitimcilerimizle bir araya geldik. Düşünce Becerilerini konu alan Oğuz Saygın 3 Mart günü Ankaralı eğitimcilerimizle buluşacak.

 

Edutasyon

Edutasyon

 

 

 

 

 

 

Afyon'da "Hedef Belirleme Sonuç Alma" Semineri 

25/02/2013

21 Şubat Perşembe günü Afyon Sandıklı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonunda öğrencilerle "Hedef Belirleme Sonuç Alma" semineri gerçekleştirildi. Aynı günün akşamında "Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı" semineri ile halkla buluşuldu. 

Sancaktepe Belediyesi organizasyonu ile ilçe öğrencilerimizle bir araya geldik. 

25/02/2013

20 Şubat Çarşamba günü Sancaktepe Belediyesi organizasyonu ile ilçe öğrencilerimizle bir araya geldik. Türkiye Hafıza Şampiyonu Mücahit Aköz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz seminerde öğrencilerimize derslerinde yardımcı olacak hafıza tekniklerini paylaştık.

 

Sancaktepe Belediyesi

 

 

 

 

 

 

İzmir TSE yöneticileri ile Koçluk Eğitimimiz 

15/02/2013

11 Şubat Pazartesi günü İzmir TSE yöneticileri ile Koçluk Eğitimimizin son gününü gerçekleştirdik. İlgi ve katılımlarından dolayı TSE çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

 

TSE Koçluk Eğitimi

TSE Koçluk Eğitimi

 

 

 

 

 

 

10 Şubat Pazar günü Minik Yıldızlar Anaokulu'ndaydık. 

15/02/2013

10 Şubat Pazar günü Minik Yıldızlar Anaokulu velileri ve öğretmenleri ile "Mental Aritmetik" konulu seminer için bir araya gelindi. Misafirperverliğinden dolayı Sebile Hanım'a teşekkür ederiz.

 

Minik Yıldızlar Anaokulu

 

 

 

 

 

 

Dinex Türkiye çalışanları ile "İletişimin Motivasyona Etkisi" 

10/02/2013

9 Şubat Cumartesi günü Şile'de "İletişimin Motivasyona Etkisi" eğitimimizi Dinex Türkiye çalışanları ile gerçekleştirdik. Oğuz Saygın Sayra Kaya ve Mücahit Aköz'ün sunumlarının yer aldığı eğitimde iletişimin önemi uygulamalı olarak anlatıldı.

 

Dinex

Dinex

 

 

 

 

 

 

Yerelsen Üyeleriyle Afyon'da buluşuldu 

28/01/2013

25 Ocak 2013 günü İl ve İlçe Belediye Başkanları ve ailelerinin katılımı ile Afyon Güral Otel'de gerçekleştirilen eğitimimiz büyük ilgi gördü. Seminer sonunda katılımcılarla birebir sohbet eden Oğuz Saygın kitaplarını imzaladı.

Eğitimde Düşünce Becerileri seminerlerimiz 24 Şubat'ta başlıyor. 

28/01/2013

Eğitimde Düşünce Becerileri seminerlerimiz Edutasyon Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri ortaklığıyla 24 Şubat Pazar günü İstanbul'da başlıyor. Ankara ve İzmir'de de yapılacak seminerlerimize katılmak ve bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Page 6 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>