31 Mart 2013 Pazar günü Beyoğlu Tarhan Koleji'nde Hafıza Teknikleri Eğitimi 

29/03/2013

Yer: Tarhan Koleji / Beyoğlu (Istiklal Caddesi - Rus Konsolosluğu Arkası)

Tarih: 31 Mart 2013, Pazar / 10:30 - 14:30

 

Bu seminerde; "Akıllı Hafıza Teknikleri"nin, bilgileri kolaylikla kodlayıp arkasından hatırlamayı nasıl sağladığını aşama aşama deneyimleme şansı bulacak, günlük faaliyetlerimizde bu pratik metotları nasil uygulayabileceğimizi görecek ve kendi çalışma alanlarımıza bu gelişimi nasıl yansıtabileceğimizle ilgili etkinlikler gerçekleştireceğiz.

 

Türkiye Hafıza Şampiyonu MÜCAHİT AKÖZ´ün sunacağı Akıllı Hafıza ile;

 

-  Tanıştığınız insanlarin isimlerini kolayca hatırlayacak,

-  Zor gibi gözüken 81 ilin plaka kodlarını hafızanıza alabilecek,

-  Birçok sayıyı hafızanıza alıp sayacak,

-  Sayılar Maratonu'nda yüzlerce rakamla oyun oynayacak,

-  Loci Tekniği ile zihin sarayınızda gezinecek,

-  Sözel konuları Bağlama Tekniği ile eğlenceli bir şekilde öğrenecek,

-  Çeşitli tekniklerle "bilgi şifreleri" oluşturacaksınız.

TSE seminerleri Oğuz Saygın'ın katılımıyla devam ediyor. 

27/03/2013

25 Mart 2013 günü Bursa TSE çalışanları ve yöneticilerine yapılan Koçluk Eğitiminin arkasından katılımcılarına sertifikaları törenle dağıtıldı. Medyanın da ilgi gösterdiği Koçluk Eğitim programının organizasyonu ve katılımından dolayı TSE'ye teşekkürlerimizi sunarız.

 

Bursa

Bursa

Bursa

BursaBursa

 

  

Yurtiçi Kargo'nun eğitimcileri ile İstanbul'da buluşuldu. 

24/03/2013

22 - 23 Mart 2013 günü Yurtiçi Kargo'nun genel müdürlüğünde gerçekleşen Eğitimcinin Eğitimi seminer programı Oğuz Saygın ve Sayra Kaya'nın katılımı ile gerçekleşti. Katılımları ve katkılarından dolayı Yurtiçi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

 

Saygın

 

 

 

 

 

 

 

  

Bursa Yıldırım Belediyesi'nin misafiri olduk 

24/03/2013

22 Mart 2013 günü Bursa Yıldırım Belediyesi organizasyonunda Etkili İletişim ve Motivasyon semineri Oğuz Saygın'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Üniversitelere misafir olmaya devam ediyoruz 

18/03/2013

Bursa Uludağ Üniversitesinin daveti üzerine 16 Mart günü idari kadro ve öğrencilerimizin katılımı ile Hedef Belirleme Sonuç Alma eğitimimizi gerçekleştirdik. Oğuz Saygın'ın katıldığı programda öğrencileri bekleyen kariyer yaşamları ile ilgili bilgilendirmeler uygulamalı olarak anlatıldı.

Birkez Daha Süleyman Demirel Üniversitesindeydik 

17/03/2013

Üniversite öğrencileri için geleneksel hale gelen Oğuz Saygın seminerlerinden bir tanesi daha 15 Mart günü üniversite yerleşkesinde gerçekleşti. Katılımlarından dolayı üniversite yönetimi ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

Saygın

 

 

 

 

 

 

 

 

Burdur'lu Öğretmenlerimizle kucaklaştık 

16/03/2013

14 Mart günü Burdur Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonunda hayatlarını eğitime ve öğrencilerine adamış öğretmenlerimizle bir araya geldik. Eğitimde Yeni Yaklaşımlar konusunda bilgilendirmelerin yapıldığı seminerin bitiminde Oğuz Saygın kitaplarını katılımcıları için imzaladı.

Oğuz Saygın TRT 1 İyi Fikir Programında Sınav Stresi ve Hafıza Teknikleri üzerine soruları cevapladı. 

13/03/2013

12 Mart günü TRT1 ekranlarında canlı olarak yapılan İyi Fikir programında Esra Harmanda ve izleyicilerin sorularını cevapladı. Oğuz Saygın uygulamalarıyla Esra Harmanda'yı da terletti. Programın tamamını video olarak görmek için tıklayınız.

 

Sayygın SayygınSayygın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bursa E Tipi Ceza Evini Ziyaret Ettik 

13/03/2013

11 Mart günü cezaevi yönetici ve çalışanlarına yönelik eğitimde mahkum ve mahkum yakınlarıyla olan iletişimlerini kuvvetlendirmek adına bilgilendirmeler yapıldı. Oğuz Saygın'ın katıldığı eğitim sosyal sorumluluk projesi kapsamında diğer cezaevlerimizde de devam edecektir.

 

Bursa

Bursa

Bursa

BursaBursa

 

Oğuz Saygın 12 Mart Salı günü 11.15'de Esra Harmanda ile TRT 1 "İyi Fikir" programında 

11/03/2013

Oğuz Saygın 12 Mart Salı günü saat 11.15'de Esra Harmanda'nın sunduğu "İyi Fikir" programına katılacak. TRT1'de canlı olarak yayınlanan programda üniversite öğrencilerine sınavlarla ilgili faydalı ve pratik bilgiler verecek.

 

Page 5 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>