"Mutlu Aile Başarılı Çocuk" söyleşisi düzenlendi 

08/05/2013

Sancaktepe Belediyesi organizasyonu olan "Mutlu Evler" projesi kapsamında 7 Mayıs Salı günü Samandıra Kültür Merkezi’nde düzünlenen eğitim şölenine Oğuz Saygın katılarak "Mutlu Aile Başarılı Çocuk" semineri verdi.

 

Konu ile ilgili Sancaktepe Belediyesi web sitesindeki haberi görmek için tıklayınız.

 

Mutlu Aile Başarılı Çocuk

Mutlu Aile Başarılı Çocuk

Mutlu Aile Başarılı Çocuk

 

 

 

 

 

 

Fenerbahçe Koleji Yöneticileriyle buluştuk. 

25/04/2013

Anadolu Yakası Eğitim Yöneticilerinin katılımcı olarak bulunduğu "Etkili İletişim ve Takım Çalışması" konulu seminerde iletişim, iletişimde uyum, beden dilinin etkin kullanımı, etkin dinleme, takım ruhu-heyecan ve birlik duygusunun sağlanması gibi konular işlenirken aynı zamanda oyunlarla, örneklerle ve grup çalışmalarıyla seminer etkin ve interaktif bir şekilde gerçekleşti.


Fenerbahçe Koleji web sitesindeki haberi okumak için tıklayınız.


Fenerbahçe Koleji Yöneticileriyle Buluştuk

Ataşehir Adıgüzel İlköğretim Okulu Hızlı Okuma Eğitimi 

07/04/2013

Saygın&Saygın Eğitim Danışmanlık, Adıgüzel İlköğretim Okulu öğrencileri ile buluştu. Eğitimcilerimizden Oğuz Saygın ve Emine Demir tarafından yürütülen eğitim programı haftada 2 saat olmak üzere 1 aylık bir eğitim sürecini kapsamıştır. Bu eğitim sonucunda öğrenciler Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi alarak okuma hızlarını geliştirme metotlarını öğrenmiş ve az zamanda daha çok bilgiye ulaşma imkânı bulmuşlardır.

 

Adı GüzelAdı GüzelAdı Güzel

Özel Küçükyalı Tekden İ.Ö.O. ile Akıllı Kaplar eğitimimiz  

05/04/2013

Saygın&Saygın Eğitim Danışmanlık ve Özel Küçükyalı Tekden İ.Ö.O. ortaklığında bir dizilim sporu olan Akıllı Kaplar eğitimimiz eğitimcilerimizden Emine Demir tarafından yürütülmektedir. Bu eğitim ile öğrencilerimiz sağ ve sol beyin loblarını dengeli bir şekilde kullanmayı öğrenmektedirler. Aynı zamanda bu sporun şampiyonalarının düzenlenmesi öğrencilere sosyal bir paylaşım alanı da oluşmasını sağlamaktadır.

 

ResimResim

Bursa Sınav Koleji Öğrencileriyle buluştuk 

03/04/2013

Öğrenci ve velilerimize yönelik yapılan seminerler kapsamında Hedef Belirme ve Sonuç Alma ile Mutlu Aile Başarılı Çocuk konuları işlendi. Organizasyondan dolayı idareye, katılımından dolayı da öğrenci ve velilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Bursa Sınav Koleji web sitesindeki haberi görüntülemek için tıklayınız.

 

Bursa

Bursa

Bursa

BursaBursa

 

 

 

 

 

Kolluk kuvvetleri tarafından ağırlandık 

03/04/2013

Yozgat Emniyet Müdürlüğü'nün daveti üzerine komiser ve polis memurlarımızla yaptığımız seminerde Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma sanatı konu işlendi. Uygulamalı olarak anlatılan konuya emniyet mensupları yoğun ilgi gösterdi.

Trabzona konuk olduk 

03/04/2013

Trabzonun Merkez ve Torul içlerinde öğretmenlerimizin katılımıyla Eğitimcinin Eğitimi semineri gerçekleştirildi. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederiz.

Edirne Belediyesine Konuk olduk 

03/04/2013

Meriç Belediyeler Birliğinin organizasyonunda yerel yöneticilerimiz ve çalışanları ile bir araya geldik. Oğuz Saygın'ın anlatımıyla gerçekleşen eğitimde Doğru İLetişimin özellikleri paylaşıldı. Seminerin organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Kişisel Gelişim ve Liderlik Okulu seminer programı 

02/04/2013

Gençlik ve Spor Bakanlığının Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ortaklaşa başlattığı Kişisel Gelişim ve Liderlik Okulu seminer programı kapsamında üniversiteli öğrencilerimiz ile buluşuyoruz.

Eğitimcilerimizden Oğuz Saygın ve Sayra Kaya'nın birlikte yürüttüğü seminer programında her akşam 20.00 - 22.00 saatleri arasında KYK bünyesinde bulunan üniversite öğrencileri ile bir araya geliniyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın önderliğinde yapılan çalışmalar sayesinde yüzlerce üniversiteli genç kariyer hayatına hazırlanıyor.


SaygınSaygın

 

 

 

 

 

 

 

 

Makalelerinizi paylaşın, sitemizde ve Süper Beyin dergimizde yayınlayalım 

02/04/2013

Makalelerinizi PaylaşınOkuyucularımızın, kişisel gelişim ve kariyer hayatlarına ışık tutacağına inandığınız makalelerinizi bilgi@sayginsaygin.com adresine gönderin, her ay seçeceğimiz makaleleri www.sayginsaygin.com ve per Beyin dergimizde yayınlayalım.

Page 4 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>