Üsküdar Çocuk Üniversitesi'nde Liderlik ve Hafıza Teknikleri eğitimleri devam ediyor 

01/04/2014

Oğuz Saygın ve eğitimci kadrosu tarafından gerçekleştirilmekte olan liderlik eğitimleri ile üstün potansiyelli çocuklarımızın liderlik becerileri geliştirilmektedir. Bunun yanında hafıza teknikleri eğitimi ile de bilgilerin kodlanarak hafızaya alınması ve öğrenilen bilgilerin kalıcılığının nasıl sağlanacağının uygulamalı öğretildiği eğitimlerimiz hızlı ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde Seminer 

15/03/2014

11 Mart 2014 tarihinde Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde "Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı" Semineri yapıldı.

 

İnsanlarla iletişimin daha kolay sağlanması ve insanları daha iyi tanıyabilmemizi sağlayan eğitim; Oğuz Saygın’ın etkin ve eğlenceli sunumu ile katılımcılara güzel anlar yaşatarak öğrenmelerini sağladı. Eğitimcilerimizden Yunus Emre Karahan’ın da katıldığı ve hafıza tekniklerinden uygulamalar sunduğu seminer büyük ilgi gördü.

 

Gebze Gebze

Adana Büyükşehir Belediyesi Motivasyon Eğitimi 

11/03/2014

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs şoförleri motivasyonu amacı ile düzenlenmiş olan seminer 9 Mart 2014 tarihinde Oğuz Saygın sunumu ile gerçekleştirilmiştir.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Internet sitesinde bu konudaki haberi okumak için tıklayınız.

 

Adana  Adana Adana 

Hollanda'da Etkili Yöneticilik ve İletişim Teknikleri Semineri 

25/02/2014

23 Şubat 2014 tarihinde Hollanda’da gerçekleştirilen eğitim semineri, diyanet vakfı çalışanlarına yapılmıştır. Katılımcılara, etkili yöneticilik becerileri ve iletişim teknikleri konularında bilgi aktarımı yapılmıştır.

 

Hollanda Diyanet Vakfı haber linki için tıklayınız.

 

Hollanda Etkili İletişim

Düşünce Akademisi Franchise Sistemi başlıyor... 

11/10/2013

Türkiye'de "Kişisel Gelişim" ve "NLP" kelimeleri dendiğinde akla ilk gelen isimlerin başında yer alan 30 yıllık tecrübesi ile Oğuz Saygın, gücüne güç katan bir ekiple size çok önemli bir iş teklifi sunuyor.

 

Türkiye Hafıza Şampiyonu ve Tony Buzan'ın resmi Türkiye Temsilcisi Mücahit Aköz ile Profesyonel Koçluk alanında yetkin Uzman Psikolog Ekrem Saygın'ın içinde yer aldığı bu ekip Düşünce Akademisi Franchise Sistemi'ni oluşturdu.

Bu sisteme katılarak çok yönlü ve geniş bir yelpazede yetkin eğitimcilik elde etme fırsatı artık elinizde! Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

 

Uzmanlık Eğitimi 

08/08/2013

Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri ve Zihin Haritaları Uzmanlık eğitimi 12 Ağustos - 18 Ağustos 2013 tarihlerinde saat 10.00 - 17.00 arasında 7 tam gün olarak yapılacaktır.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0216 355 70 00

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI BİROL KAYA "ETKİLİ İLETİŞİM VE ÖĞRENMEYİ ÖĞRENME SANATI" SEMİNERİNE KATILDI 

03/06/2013

Malkara Belediye Başkanı Birol KAYA 23 Mayıs 2013 Perşembe akşamı saat 19:00’da Malkara Kültür Sarayı’nda düzenlenen, Etkili İletişim ve Öğrenmeyi Öğrenme Sanatı seminerine katıldı.


Malkara BelediyesiSeminere Başkan Birol KAYA’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Hasan EĞİLMEZ, Belediye Meclis Üyesi Hatice KAYA, Kozyörük Belde Belediye Başkanı Hasan Basri YAY, İlçe Emniyet Müdürü Behçet ALKAN, Kurum ve Birim Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

1996′dan beri çeşitli radyo ve televizyon programlarına katılan, gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanan, yüzlerce dershane, kurum ve şirkete seminerler verip danışmanlık yapan Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz SAYGIN’ın semineri oldukça verimli geçti.

 

Kitaplarında teoriden çok yaşanmış olaylara ve pratik çözümlere yer veren Oğuz SAYGIN, düşünce becerisi, etkili iletişimde kelimelerin, ses tonunun, beden dilinin iletişimde ifade yöntemlerinin öneminden bahsetti. İnsanları karakter analizine göre sarı, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere 4 renge ayıran SAYGIN, anlayarak hızlı okuma, hafıza teknikleri, mental aritmetik konularınada değindi. Doğuş Üniversitesi öğrencisi Yunus Emre KARAHAN ile birlikte sundukları hafıza tekniklerini hikayeleştirme yöntemiyle izleyicileri bilgilendirip öğretirken keyifli dakikalar yaşattı.

 

Başkan Birol KAYA’nın çiçek ve plaket takdimi ile son bulan seminer çıkışında Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz SAYGIN kitaplarını imzaladı.

Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Hedef Belirleme ve Sonuç Alma Semineri 

30/05/2013

Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Oğuz Saygın tarafından hedef belirleme ve sonuç alma semineri verildi. Ögrenciler tarafından büyük ilgi gören seminer sonrasi Oğuz Saygın kitaplari imzalanarak öğrencilere hediye edildi. Bu seminer Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde buyuk bir çalışmanın başlangıcı olarak görülüyor.

Yaz aylarında Buzan Sertifikalı 'Zihin Haritaları Eğitimci Eğitimi' 

25/05/2013

Dünyanın en önemli hafıza uzmanı Tony Buzan'ın Türkiye'deki yetkili eğitmeni Mücahit Aköz'den en güncel bilgilerle alacağınız bu eğitim ile MIND MAP (Düşünce Haritaları) konusunda uzmanlaşacaksınız.

 

  • Öğrenmenin, yeni fikirler geliştirmenin, karar almanın, not tutmanın, sunum yapmanın ne kadar kolay ve eğlenceli hale geldiğini göreceksiniz.
  • Uluslararası geçerliliği olan BUZAN SERTİFİKASI sahibi olacak, bu eğitimleri çalıştığınız kurumda verebileceksiniz.
  • IMIND MAP bilgisayar programını en detaylı şekilde kullanabileceksiniz.

 

Şimdi kayıt yaptırın, çok özel fiyatlardan yararlanarak Haziran, Temmuz veya Ağustos aylarında eğitime katılın.

 

Başvuru için: 0216 355 70 00
 

Süper Beyin dergisi ile size konuk oluyoruz 

15/05/2013

Süper Beyin DergisiSüper Beyin dergisinin Mayıs ayı sayısında Oğuz Saygın'ın "Başarı Detaylarda Gizlidir" ve eğitimcimiz Bahaddin Ersoy'un "Üniversite Hayalleriniz İçin Bir Fırsattır" makaleleri okuyucuları ile buluştular.

 

Keyifli okumalar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Page 3 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>