Farmalife Türk Yıldızları Eğitimi 

15/11/2014

kizilcihamam15-16 Kasım 2014 Tarihlerinde Ankara-Kızılcahamam' da "FARMALİFE TÜRK YILDIZLARI" Eğitim Seminerindeyiz.
3. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Yapılmıştır 

09/11/2014

Trabzon 3. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında "Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı" konulu seminerimiz 8 Kasım tarihinde gerçekleştirilmiştir.

TGS Etkili İletişim ve Takım Çalışması Eğitimi Verilmiştir 

09/11/2014

İstanbul TGS - Etkili iletişim ve takım çalışması eğitimi 5 - 6 Kasım 2014 tarihlerinde yapılmıştır.

Yeni Açılan Şubelerimiz 

09/11/2014

Denizli,Isparta ve Giresun şubelerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Trabzon Turkcell Global Bilgi 

09/11/2014

Etkili iletişim ve takım çalışması eğitimi yapılmıştır.

3. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 

04/11/2014

7 - 8 Kasım tarihleri arasında 3. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında "Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı" seminerimiz için Trabzon'dayız.

 

T.C. Trabzon Valiliği haber linki için tıklayınız. 

İleri Seviye Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri - Öğrenci Koçluğu Eğitimi Dr. Wyatt WOODSMALL tarafından verilecek.  

01/11/2014

wyatt woodsmall

 

Saygın&Saygın Danışmanlık ve Zihindili Danışmanlık ortaklaşa İleri Seviye Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri - Öğrenci Koçluğu Eğitimi düzenliyor. İstanbul'da yapılacak seminer Dr. Wyatt WOODSMALL tarafından verilecek.

 

Seminer sonunda Dr. Wyatt Woodsmall’un imzaladığı Katılım Belgesi verilecek.

 

 

 

 

Eğitim içeriği için tıklayınız, detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Dr. Wyatt WOODSMALL ile uluslararası akredite eğitim ve sertifika programları organize ediyoruz 

10/10/2014

Saygın&Saygın Danışmanlık ve Zihindili Danışmanlık olarak öğrenci ve aile koçluk, danışmanlık faaliyetlerimizle birlikte, eğitimler de organize etmekteyiz. Amerika’dan Davranış Bilim, NLP ve Eğitim Psikolojisi alanında, dünyanın en iyi uzman eğitmenlerinden ve bilim adamı, INLPTA (International NLP Trainers Assocciation www.inlpta.org) ve IAFTC’nin (International Academy for Trainings and Consulting www.iaftc.org) Başkanı Dr. Wyatt WOODSMALL ile uluslararası akredite eğitim ve sertifika programları organize etmekteyiz. Bu bağlamda Dr. Wyatt WOODSMALL'un engin bilgilerini Türkiye eğitimcilerine, öğretmenlerine, iş ve siyaset dünyası lider ve yöneticilerine, öğrenci ve velilere ve ilgili herkese aktarılmasının yararına inanmaktayız.

 

Eğitim sistemimizden kaynaklı olarak genelde ;“Nasıl yapacağını” bilen “Teknisyen” yaklaşımlı insanlar üretilmektedir. Olması gereken ise “Başka nerede bu bilgiyi kullanabilir, başka ne yapabilirim?” yaklaşımlı “Stratejist” üretebilmek. Bu eğitimin yaklaşımı bu bağlamdadır.


Eğitimlerimiz kişinin daha donanımlı, daha güçlü, daha başarılı ve etkin bir profesyonel olması konusunda destek olmaktadır. Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

 

 

TSE - Markalaşma ve Kurumsallaşma Eğitimi 

12/05/2014

07.05.2014 tarihinde Türk Standartları Enstitüsü'nde Markalaşma ve Kurumsallaşma eğitimi yapılmış, katılımcılar tarafından büyük ilgi görmüştür.

Üsküdar Çocuk Üniversitesi'nde Liderlik ve Hafıza Teknikleri eğitimleri devam ediyor 

01/04/2014

Oğuz Saygın ve eğitimci kadrosu tarafından gerçekleştirilmekte olan liderlik eğitimleri ile üstün potansiyelli çocuklarımızın liderlik becerileri geliştirilmektedir. Bunun yanında hafıza teknikleri eğitimi ile de bilgilerin kodlanarak hafızaya alınması ve öğrenilen bilgilerin kalıcılığının nasıl sağlanacağının uygulamalı öğretildiği eğitimlerimiz hızlı ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

Page 2 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>