Londra’daki Dünya Hafıza Şampiyonası’nda Bir Türk 

07/05/2012

Türkiye Hafıza Şampiyonu Mücahit Aköz, 14-17 Aralık 2012 tarihlerinde Londra’da yapılacak Dünya Hafıza Şampiyonası’na katılacak.

 

Mücahit AközMücahit Aköz, Dünya Hafıza Şampiyonası’na Türkiye adına katılacak tek yarışmacı olacak.

 

2009 yılında yapılan Türkiye Üçüncü Hafıza Olimpiyatları’nda 600 hanelik sayıyı hiç hata yapmadan hafızasına yerleştirip hatırlayabilen Mücahit Aköz, aynı zamanda Türkiye rekorunu da kırmıştı.

 

Saygın&Saygın Danışmanlık ailesinin bir ferdi olan Mücahit Aköz’e zorlu yarışmada başarılar diliyoruz.

Kariyer.net 10. kat eğitimi 

21/02/2012

Kariyer.net 10. kat eğitimleri kapsamında Türkiye'nin önde gelen şirketlerin İnsan Kaynakları yöneticileri için "Personel Seçiminde Karakter Türlerinin Önemi" konulu seminer düzenlendi. 21 Şubat 2012 tarihinde gerçekleşen seminerde Oğuz Saygın "Renklerle İnsanları Tanıma Sanatı" adlı kitabını katılımcılar için imzaladı.

Milli Eğitim Bakanlığı yöneticileri için "Eğitimde İnovasyon ve Başarı" semineri 

17/02/2012

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ömer Dinçer'in katılımıyla gerçekleşen "Eğitimde İnovasyon ve Başarı" konulu seminer 17 Şubat 2012 tarihinde Ankara'da yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı yönetim kadrosu için düzenlenen seminerde Oğuz Saygın bu konudaki bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Türkiye Hafıza Şampiyonu Mücahit Aköz'ün yaptığı hafıza gösterisi de katılmıcılar tarafından büyük ilgi gördü.

 

Eğitimde İnovasyon ve Başarı  Eğitimde İnovasyon ve Başarı  Eğitimde İnovasyon ve Başarı  Eğitimde İnovasyon ve Başarı

 

Turkcell'in genç beyinleri ile Şile'de buluşuldu 

15/02/2012

Turkcell'in genç beyinleri ile 15 Şubat 2012 tarihinde Şile'de biraraya gelindi. Turkcell'in üst düzey yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen programda gençlere inovatif fikirlerin bulunması ve önemi Oğuz Saygın tarafından anlatıldı.

Concorde De Luxe Resort Otel Eğitimleri 

31/01/2012

Ocak ayında Concorde Deluxe Resort Otel çalışanları ve yöneticileriyle 2. sezon eğitimleri tamamlandı. Eğitimler Oğuz Saygın, Sayra Kayra ve Mücahit Aköz'ün sunumlarıyla gerçekleşti. Yaklaşık 1 ay devam eden eğitimlerin sonunda tüm katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

 

Concorde De Luxe Resort Otel Eğitimleri  Concorde De Luxe Resort Otel Eğitimleri  Concorde De Luxe Resort Otel Eğitimleri

Psikoonkoterapi Derneği'nden Oğuz Saygın'a Ödül 

26/11/2011

Psikoonkoterapi Derneği tarafından düzenlenen "Yaşama Dokunanlar" özel ödül töreni İstanbul By Otel'de gerçekleşti. 

 

Türkiye çapında çeşitli biçimlerde topluma hizmet etmiş veya kanserle mücadele edilmesine katkı vermiş kişilerin titiz bir değerlendirme sonrası ödüle layık görüldüğü organizasyonda Oğuz Saygın, "Yaşama Dokunan Adam" plaketinin yanısıra Psikoonkoterapi Derneği'ne yaşam boyu onursal üyelik sertifikası aldı.

 

Organizasyondan fotoğraflar için sitemizin galeri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

NLP Practitioner Eğitimi 22-28 Ekim Tarihlerinde Yapıldı 

12/11/2011

Saygın ve Saygın Eğitim Danışmanlık Erenköy seminer salonunda 22-28 Ekim 2011 tarihleri arasında NLP Practitioner Eğitimi yapıldı.

 

Eğitim fotoğraflarını galeri bölümünden görebilirsiniz.

Profesyonel Koçluk Eğitimi 12-18 Eylül 2011'de yapıldı. 

20/09/2011

Saygın ve Saygın Eğitim Danışmanlık Erenköy seminer salonunda 12-18 Eylül 2011 tarihleri arasında Profesyonel Koçluk Eğitimi yapıldı. Eğitim sonunda düzenlenen törenle, katılımcılara sertifikaları verildi.


Aşağıdaki eğitim fotoğraflarını büyütmek için üzerine tıklayınız.Yeni Web Sitemiz Yayında 

10/09/2011

Web SitesiYenilikçi vizyonumuza uygun olarak güncellediğimiz zengin içerikli web sitemiz Eylül 2011 itibariyle yayına başladı. 

 

Bu site hazırlanırken özellikle üzerinde durduğumuz hususlar; haberlerin zamanında güncellenmesi, başta eğitimler, kitaplar ve videolar olmak üzere dolu dolu bir içeriğin hazırlanması ve ziyaretçilerin bilgilere kolayca hızlı bir şekilde erişebilmesi oldu.

 

Ayrıca sosyal medya uyumluluğuna da yeni sitede önem verdik. Burada gördüğünüz gibi haberleri twitleyebilir, Facebook Beğen'le facebookta arkadaşlarınızla paylaşabilir veya +1 butonuna tıklayarak başkalarının da beğendiğiniz haberi web üzerinde arama yaparken bulmasını sağlayabilirsiniz.

Page 10 of 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10